Promocja projektu
   
   

02 maja 2008

Spot reklamowy emitowany w Radio Opole .

posłuchaj audycji

 

02 maja 2008

Audycja radiowa Radia Opole na temat podsumowaniia realizacji projektu i przygotowań do otwarcia sezonu.

posłuchaj audycji

 
Image

16 września 2007

 Zgodnie z planem kampanii radiowej w ramach promocji Projektu, w dniu 15.09.2007r. na antenie Radia Opole została wyemitowana audycja radiowa. Trwający 3 m 9 s program miał formę wywiadu z przedstawicielem wykonawców realizujących zadanie. 

posłuchaj audycji

   
 
Image
15 września 2007

Zgodnie z planem kampanii prasowej w ramach promocji Projektu, w prasie regionalnej i lokalnej ukazały się ogłoszenia prasowe, informujące przebiegu prac związanych z  rewitalizacją Twierdzy Nysa.
Ogłoszenia ukazały się na łamach Nowej Trybuny Opolskiej i Nowin Nyskich.
 
   
 
Image
2 kwietnia 2007

Informujemy, że na oficjalnej stronie internetowej Urzędu Miejskiego w Nysie www.nysa pl znajduje się informacja na temat "Projektu Park Kulturowo-Przyrodniczy Twierdzy Nysa"


 
 
Image

1 kwietnia 2007

Od 1 kwietnia ruszyła strona internetowa na temat realizacji  Projektu i relacji z przebiegu prac remontowych. Strona zawiera również informacje o historii Twierdzy Nysa, opisuje poszczególne obiekty forteczne, a także inne współfinansowane przez Unię Europejską projekty związane z nyskimi fortyfikacjami.
 
 
Image
21 marca 2007

Na palcach budów, na których rozpoczęto prace, tj. na  terenie Fortu Wodnego i Bastionu Św. Jadwigi zamontowane zostały tablice informacyjne. Umieszczono na nich informacje o dofinansowaniu projektu ze środków EFRR.
   
 
Image

16 marca 2007

Zgodnie z planem kampanii radiowej w ramach promocji Projektu, została wyemitowana audycja radiowa.
Trwający ponad 3 minuty program miał formę wywiadu z  Burmistrz Nysy panią Jolantą Barską oraz miłośnikiem i znawcą nyskich fortyfikacji panem Kazimierzem Staszkowem.

posłuchaj audycji

   
 

15 marca 2007

Zgodnie z planem kampanii prasowej w ramach promocji Projektu, w prasie regionalnej i lokalnej ukazały się ogłoszenia prasowe, informujące o rozpoczęciu rzeczowej rewitalizacji Twierdzy Nysa.
Ogłoszenia ukazały się na łamach Nowej Trybuny Opolskiej i Nowin Nyskich.

pobierz projekt ogłoszenia